Вінниця, вул. Оводова 63а, (ліворуч від місквиконкому) тел. (0432) 50-22-00 – Оператор, моб. тел. (067) 432-61-81 (063) 340-58-58
Охорона вашого будинку в Вінниці і у Вінницькій області

м.Вінниця, вул. Оводова 63а, (ліворуч від місквиконкому)
тел. (0432) 50-22-00, моб. тел. (067) 432-61-81 (063) 340-58-58

Ми гарантуємо спокій у вашій оселі

Наш комплекс заходів гарантує вам спокій -

установка сигналізації, пультова охорона, розумні датчики руху, захист від пожежі, кнопка SOS, нічний режим, мобільний додаток, відеоспостереження


БАЗОВИЙ КОМПЛЕКТ ДЛЯ ОХОРОНИ ЗАМІСЬКОГО БУДИНКУ

Вартість обладнання та установки:
Вартість узгоджується по телефону (067) 432-61-81 або

Абонентська плата:
від 350 грн/міс

AJAX система сигналізації

 • AJAX система сигналізації

 • Захист від проникнення
 • Захист від нападу
 • Монтаж системи
 • Мобільний додаток
 • Цілодобовий моніторинг
 • Виїзд групи реагування
 • Технічна підтримка 24/7/365
 • Захист від проникнення

  Захист від проникнення

  При проникненні через двері або вікна охоронна система відправить сигнал тривоги на Центральну станцію моніторингу Альфа Щит, одночасно включиться сирена. Оператор Центральної станції моніторингу, проаналізувавши інформацію, відправить найближчу групу швидкого реагування.

 • Захист від нападу

  Захист від нападу

  В екстреній ситуації при натисканні кнопки SOS сигнал тривоги піде на Центральну станцію моніторингу Альфа Щит. Оператор Центральної станції моніторингу негайно відправить до місця виклику найближчу групу швидкого реагування.

 • монтаж системи

  Монтаж системи

  Обладнання встановлюється від 2.5 годин. Інженер налаштує індивідуальні сценарії, навчить користуватися системою і мобільним додатком.

 • Мобільний додаток

  Мобільний додаток

  Де б ви не знаходилися - контролюйте роботу охоронної системи зі смартфона: перевіряйте статус, переглядайте повідомлення і історію подій.

 • Цілодобовий моніторинг

  Цілодобовий моніторинг

  Оператори Центральної станції моніторингу Альфа Щит цілодобово приймають сигнали з об'єктів. У разі тривоги співробітник направляє найближчу групу швидкого реагування і зв'язується з власниками будинку або довіреними особами.

 • Виїзд групи реагування

  Виїзд групи реагування

  В арсеналі Компанії Альфа Щит - власні екіпажі та групи швидкого реагування. Дивізіони розосереджені по місту і області, тому ми гарантуємо швидке прибуття екіпажу і несемо матеріальну відповідальність, якщо він запізниться.

 • Технічна підтримка

  Технічна підтримка 24/7/365

  Служба технічної підтримки обробляє діагностичні сигнали системи і віддалено допомагає з вирішенням ситуації з обладнанням. Якщо будь-який пристрій перестане коректно працювати, фахівець по телефону розповість про способи самостійного вирішення проблеми або відправить на допомогу інженера сервісної служби.

ДОДАТКОВІ МОЖЛИВОСТІ СИСТЕМИ

Додаткове обладнання охоронної системи призначене для відеоспостереження, захисту від побутових аварій або управління електроприладами.

Бездротовий датчик диму

Бездротовий датчик диму

24 години на добу рятує життя, попереджаючи про пожежу, навіть якщо будинок знятий з охорони. При перших ознаках задимлення сирена сповістить про небезпеку і розбудить від сну вночі, захищаючи від загрози отруєння продуктами горіння.

Датчик протікання води

Встановлюється там, де існує підвищений ризик протікання: в ванній кімнаті, на кухні, в підвальних і підсобних приміщеннях, де розміщуються трубопроводи або елементи опалювальної системи. Сенсор датчика реагує на скупчення води під ним і повідомляє про перші ознаки протікання.

Датчик протікання води

Розумна розетка

Дозволяє дистанційно керувати електроприладами потужністю не більше 3600 Вт. З розумною розеткою можна налаштовувати сценарії роботи електроприладів і створювати ефект присутності - це буде додатковим заходом безпеки, коли нікого немає вдома.

Датчик витоку газу

Встановлюється в приміщеннях з газовим обладнанням: на кухні, в підсобних опалювальних приміщеннях. Датчик реагує на збільшення концентрації горючих газів (бутан, пропан і ін.) В приміщенні і повідомляє про перші ознаки небезпеки.

Система відеоспостереження

Розумна система відеоспостереження і моніторингу дозволяє переглядати відео в HD-якості на смартфоні або планшеті. Багатогодинні записи зберігаються на вінчестері.

Хочете поставити запитання?

Зателефонуйте +38(067) 432 61 81

Напишіть на електронну пошту: alfavinmax@gmail.com

Або запитати з сайту

Прийти до нас

вул. Оводова 63а, (ліворуч від місквиконкому)
м.Вінниця, 21000

Відправити запит

×
Замовити дзвінок

×
Літня акція від Альфа Щит Вінниця

З метою посилення захисту майна громадян і протидії крадіжкам ТОВ «АЛЬФА-ЩИТ ВІННИЦЯ»
у період з 1 червня по 30 серпня проводить акцію
«КВАРТИРА/БУДИНОК/БІЗНЕС ПІД ОХОРОНУ –  2018».

Запровадження акції «КВАРТИРА/БУДИНОК/БІЗНЕС ПІД ОХОРОНУ – 2018» вже котрий рік поспіль дає можливість встановити охоронну сигналізацію на вигідних умовах. Дасть Вам змогу спокійно провести відпустку.

Під час проведення Акції Ви встановлюєте охоронну сигналізацію в своїх помешканнях, та комерційних приміщеннях повністю сплачуючи лише вартість охоронного обладнання,
а на проведення монтажних робіт надається знижка в розмірі 50 %.

Таким чином в період Акції,  обладнання з монтажними роботами буде коштувати від 4500 (5500) тис грн.,
а щомісячна абонплата – квартири 150 грн.,
будинку – 250,
комерційного приміщення від 350грн.

×
Летняя акция от Альфа Щит Винница, установка сигнализации
 
С целью усиления защиты имущества граждан и противодействия кражам ООО «АЛЬФА-ЩИТ ВИННИЦА»
в период с 1 июня по 30 августа проводит акцию
«КВАРТИРА / ДОМ / БИЗНЕС ПОД ОХРАНУ – 2018»
.

Введение акции «КВАРТИРА / ДОМ / БИЗНЕС ПОД ОХРАНУ – 2018» уже который год подряд дает возможность установить охранную сигнализацию на выгодных условиях. Даст Вам возможность спокойно провести отпуск.
Во время проведения Акции Вы устанавливаете охранную сигнализацию в своих домах, и коммерческих помещениях полностью оплачивая только стоимость охранного оборудования, а на проведение монтажных работ предоставляется скидка в размере 50%.
Таким образом в период акции, оборудования с монтажными работами будет стоить от 4500 (5500) тыс грн.,
А ежемесячная абонплата – квартиры 150 грн.,
Дома – 250,
коммерческого помещения от 350грн.
×
Отправить заявку

×
Заказать звонок

×
AJAX система
×